(0216) 390 1631

Email / Destek

Zebra ZT400 Barkod Yazıcı

Zebra ZT400 Barkod Yazıcı

4,8 puan 323 oy üzerinden

Ürün Açıklaması

ZM™ Serisinin kanıtlanmış güvenilirliğini sürdüren ZT400 Serisi, baskı hızı, bağlantı opsiyonları, yönetim ve destek araçları bakımından daha gelişmiş özellikler sunmaktadır. En zorlu ortamlarda performansından yıllarca hiçbir şey kaybetmemek üzere tasarlanan Zebra ZT400 Serisi yazıcılar, son derece dayanıklı olup, kullanıcıların değişen iş ihtiyaçlarıyla birlikte büyümeye uygun şekilde tasarlanmıştır. Zebra Link-OS® sistemine sahip ZT400 Serisi yazıcıların her yerden entegrasyon, yönetim ve bakımı kolaydır. İster 10 cm genişliğinde baskılar için ZT410™ yazıcı, ister 16 cm’e kadar genişlikte baskılar için ZT420™ yazıcı tercih edilsin, kullanıcılar, yazıcıları ihtiyaçlarına göre özelleştirmelerini sağlayan, kolayca son kullanıcı tarafından kurulabilen medya kullanım opsiyonlarına sahip olacaklardır. Ayrıca, ZT400 Serisi yazıcıların satışa sunulması ile birlikte mevcut ZM400, ZM600, RZ400 ve RZ600 yazıcıların üretimine son buluyor. Birçok uygulama için ideal ve yeni özelliklerle dolu İmalat, Taşımacılık ve Lojistik sektörlerindeki yarı-mamul ürün işlemleri, nakliye ve uyumluluk etiketleri gibi uygulamalar, ZT400 yazıcı için idealdir. Ancak, birçok farklı türdeki firma da ZT400 yazıcıların gelişmiş özelliklerini yararlı bulacaktır. ZT400 yazıcı, Zebra’nın mevcut ZT200 Serisi endüstriyel yazıcılarını tamamlamaktadır. ZT200 yazıcı, daha düşük hacimli uygulamalara sahip müşteriler için idealdir; daha yüksek işlemci gücü ve belleğe sahip ZT400 Serisi ise daha gelişmiş performans ve daha geniş bir yelpazeye sahip standart özellikler ve opsiyonlar sunmaktadır. ZT400 Serisinin yeni özellikleri, uygulama esnekliği sunarak, yazıcının bakımını her zamankinden daha kolay, yönetimini ve kullanımını ise daha basit hale getirmektedir.

  • Ethernet ve Bluetooth artık standart
  • 802.11 a/b/g/n gibi opsiyonel bağlantılar için iki adet açık medya yuvası.
  • USB host desteği, yazıcı konfigürasyonunu basitleştirip, eşlenmiş sürücü bellek kapasitelerinin arttırılmasını sağlar.
  • Kullanımı kolay ve ışıklı medya yükleme yolu
  • İstek üzerine dinamik QR kodları, yazıcı hatalarını hızla gidermek için web tabanlı destek.

Link-OS desteği, uzun vadeli bir yatırım olarak eski ve rakip yazıcı dillerinin desteklenmesi sağlayan “Virtual Device” gibi birçok avantaj sunar. “Profile Manager”, dünyanın her yerinden ister bir yazıcıyı, ister bir grup yazıcıyı, ister ağınızdaki tüm Link-OS yazıcılarını yönetmenizi sağlar. Opsiyonel, geliştirilmiş RFID özellikleri, daha fazla takip kapasitesi, görünürlük ve kurumsal içgörü sağlar. 600dpi ZT410 konfigürasyonu ise, elektronik, mücevher ve küçük konteyner etiketleri gibi küçük etiket uygulamaları için idealdir.