(0216) 390 1631

Email / Destek

Unitech PA 690 El Terminali

Unitech PA 690 El Terminali

4.7 puan 235 oy üzerinden

Ürün Açıklaması

Unitech PA690 bugünün stresli iş dünyasında mobil işgücünü güçlendirmek için tasarlanmış sağlam el bilgisayarıdır. Üretkenlik ve verimlilik başarı için kriteri tanımladığı gibi, PA690 sıkıştırılmış, sağlam ve ergonomik biçiminde, alan-bazlı işçilere bir dizi veri toplama aracı ve kapsamlı bir kablosuz iletişim platformu sağlar.

PA690, 806MHz Marvell PXA320 işlemcisi tarafından güçlendirilir ve Windows Embedded Handheld 6.5 üzerinde çalışır, böylece en çok talep edilen mobil sorunları bile çözme gücüne sahipsiniz. 256MB’lık Mobile DDR SDRAM ve 512MB’lık NaND Flash hafızası ile, PA690 geniş bir dahili belleğe sahiptir. Ayrıca microSD genişleme yuvasına sahip olan PA690 yoğun verili uygulamalar için 32GB’lık ek depolama hafızası sağlar.

Çoklu 5-ayak betona düşmeye dayanabilen ve suya ve toza karşı IP65-mühürlü olan PA690, zor durumlar altında test edebileceğiniz son derece sağlam dış-dört-duvar cihazıdır. Bu sağlam tasarım, kritik iş uygulamalarını olumsuz bir şekilde etkileyen cihaz kesintilerini azaltır.

PA690 entegre edilmiş GPS, Bluetooth, WIFI ve 3.5G bağlantı içeren kapsamlı bir kablosuz platform barındırır. PA690’ın WWAN ve WLAN için çift harici anteni, mükemmel kablosuz bağlantı ve performans sağlar. Saha mobil çalışanları kolay bir şekilde bilgiye ulaşabilirler ve onlar kendi yollarındayken kendi iş akışını hızlandırabilirler. Çoklu veri toplama seçenekleriyle donanmış olan PA690, üretkenliği ve verimliliği artırmaya yardımcı olur. Standart modeller birleştirilmiş 1D lazer tarayıcısı, resim ve video için flash’ı olan 5.0 megapixel kamera, İngilizce karakter destekli tuş takımı ve güneş ışığı okunabilir renkli dokunmatik ekran içerir. Arkadan aydınlatmalı 3.8″ WVGA görüntüsü bizim en yüksek çözünürlüklü ekranımızdır.

Hiçbir mobil uygulaması birbirine benzemez, bu yüzden PA690 ihtiyaçlarınıza uygun aksesuarlar ve çeşitli model seçenekleri sunar. 2D resim tarayıcısı, HF RFID okuyucu veya yoğun tarama uygulamaları için kavrama şekli gibi ek özelliklerle cihazınızı özelleştirir. Unitech ayrıca PA690 için geniş aksesuar seçimi sunar. Çeşitli iletişim ve şarj kızağı, genişletilmiş bataryalar, araç kitleri ve kulaklık- ve PA690’ı sizin mobil iş gücünüz için ideal sağlam el çözümü yapmada ihtiyaç duyacağınız her şeyle mobil çözümünüzü tamamlar.