Hakkımızda

Firmamız kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti misyonu ile kendinden yapışkanlı - yapışkansız rulo etiket ve termal transfer ribon üretimi yapmak amacıyla 2012 yılında İstanbul Pendik’te kurulmuştur.2016 yılında baskılı etiket için makine yatırımları başlamış letterpres ve flekso baskı teknolojisinde makinelerle her yıl parkurumuz genişlemiştir.

2022 yılında son teknoloji dijital baskı makinemizin yatırımı ile her zaman kaliteyi hedefleyerek sizlere en iyi baskı teknolojisini sağlamaya devam ediyor olacağız.

Yine 2022 yılında önemli bir yatırım ile kendi laminasyonlu kağıt üretimimize başlamış, sizlere kaliteyle birlikte fiyat avantajı sağlamayı da gaye edinmiş bulunmaktayız.

Şu an da 4000 m2 kapalı, 2300 m2 açık alana sahip üretim tesisimiz yüksek baskı teknolojisine sahip makine parkuru ve deneyimli çalışan kadrosu ile her geçen yıl kapasitesini artırmaktadır.

Gıda, Kozmetik, Kimya, Lojistik, Tekstil,Otomotiv, Demir & Çelik başlıca hizmet verdiğimiz sektörler olmakla birlikte her alanda ve ihtiyaca göre sizlere destek vermek için hazır olacağız.