(0216) 390 1631

Email / Destek

Güvenlik Etiketi

Güvenlik Etiketi

4.7 puan 694 oy üzerinden

Ürün Açıklaması

Güvenlik etiketi ürünün garanti koşullarının sağlamak, kullanıcıların ürünleri ile ilgili elektronik ve mekanik aksamalarına engel olmak ve satılan ürünler iade edileceği zaman kutuların açılmadan geri alınması için kullanılan etiketlerdir. Seri numaralı güvenlik etiketleri ile ürün takibini en iyi şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Güvenlik etiketleri aynı zamanda garanti etiketi olarak kullanılmaktadır. Bu etiketler sayesinde hem ürünün orjinalliği hem de ilk defa sizin açıp kullanacağınızın garantisini edinirsiniz. Kırılgan güvenlik etiketi İz bırakan (void) güvenlik etiketleri Kolay yırtılan güvenlik etiketleri gibi güvenlik etiketi çeşitleri bulunmaktadır. KIRILGAN GÜVENLİK ETİKETLERİ Kırılgan güvenlik etiketleri yapıştırıldığı yüzeyden bir bütün halinde çıkartılamaz. Bu tip etiketleri ancak küçük küçük koparmalar halinde yüzeyinden çıkarabilirsiniz. Kırılgan etiketlerin maaliyeti diğer güvenlik etiketlerine göre yüsektir. Kırılgan güvenlik etiketleri yüzeyden parçalanarak çıkartılır. Kırılgan güvenlik etiketleri özel ürünler için tercih edilmektedir. Kırılgan güvenlik etiket fiyatı ile ilgili hemen ulaşın.

kırılgan güvenlik etiketi 

İZ BIRAKAN ( VOİD ) GÜVENLİK ETİKETLERİ

İz bırakan void güvenlik etiketler yapıştırıldığı yüzeyden sökülmek istendiğinde void şeklinde iz bırakır. Daha çok elektronik cihazlarda kullanılmakta olup, kavanoz gıda ürünlerinde  tazeliğin ön plana çıkarılmasına yardımcı olan bu etiketler üzerine yapılan baskılar sayesinde hem ürünlerinizin tanıtımı hemde güvenliği için kullanılabilir. Void güvenlik etiketi fiyatları pahala görünmesine karşın hem ürün etiketi hemde garanti etiketi olarak kullanıldığından yarı yarıya tasarruf sağlar ve tek etikette tüm etiket ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. İz bırakan void güvenlik etiketi fiyatları için hemen arayın.  

iz bırakan void güvenlik etiketi

 

 

 

 

 

 

KOLAY YIRTILAN GÜVENLİK ETİKETLERİ

Kolay yırtılan güvenlik etiketleri yapıştırıldığı yüzeyden tek  parça halinde çıkmaması için, etiketin belli bölgelerinde kesikler bulunan ve sökülmek istendiğinde kesik kısımlardan yırtılarak tek parça halinde sökülemeyen güvenlik etiketleridir. Bu güvenlik etiketleri baskılı yada baskısız olarak temin edilebilir. En ucuz güvenlik etiketleri, en ucuz garanti etiketleri ve garanti etiketi fiyatlarıiçin firmamızla irtibat kurabilirsiniz.