(0216) 390 1631

Email / Destek

Bartender Etiket Programı

Bartender Etiket Programı

4.2 puan 635 oy üzerinden

Ürün Açıklaması

Bartender etiket programı seagull  firmasının global şekilde piyasaya sürdüğü en gelişmiş barkod ve etiket tasarım programıdır. Bartender etiket programı son zamanlarda gelişen teknoloji ile birçok yenilik ve ek seçeneklerle her sektörden etiket kullanıcılarına en üst düzeyde etiket tasarım çözümleri sunmaktadır. Bartender programı kendi windows yazıcı sürücüleri ile yazıcıların tüm özelliklerinin en iyi şekilde kullanılması için yüksek verimlilik sağlar. Bartender etiket programı tüm barkod yazıcılar ile mükemmel uyumlulukta çalışır.

Bartender Etiket tasarım programı çeşitleri;

* Bartender 10.0 Basic

Bartender basic 10.0 programı son sürümünün basic versiyonu olan bu yazılım tüm barkod yazıcılarla çalışabilen tek kullanıcılı sürümdür. Database desteği yoktur. Seri numara artırımı, sistem tarihi alma özellikleri mevcuttur.

* Bartender 10.0 Profesyonel Print only versiyonu

Bartender programının tek kullanıcı ile birçok tasarım özelliklerinin kullanılabildiği etiket yazdırılabilen fakat dizaynların kaydedilemediği sürümdür. Neredeyse tüm veritabanlarıyla bağlantılı çalışıp veri çekebilir. Birçok barkod tasarımlarını gerçekleştirebilir.

* Bartender 10.0 Profesyonel

Bartender profesyonel 10.0 sürümü 1 pc kullanıcısı ve sınırsız sayıda yazıcı destekleyen bartender neredeyse tüm özelliklerini destekleyen bir sürümdür. En çok tercih edilen bartender sürümüdür. Bir bilgisayara kurulduğunda birçok barkod yazıcıyı aynı anda kontrol edebilir ve yazdırabilir. En çok tavsiye ettiğimiz bartender sürümüdür.

* Bartender Automation 10,0

BarTender 10.0 automation güçlü versiyonlarından biri olan automation 10.0 ActiveX Otomasyonu, kurumsal mesajlaşma ve çapraz platform entegrasyon için Seagull commander programı gibi çok sayıda yazılım entegrasyon araçları dahil BarTender’ın en güçlü etiket tasarım tüm özellikleri içerir. BarTender Otomasyon 10,0 tüm Professional sürümünün kaynak verilerini ve SAP IDocs için destek içerir. BarTender Otomasyon 10,0 aynı zamanda mevcut tüm RFID tasarım ve kodlama yeteneklerini içeren tüm özellikleri sağlar.

* Bartender Enterprise automation 10.0

Bartender programının tüm özelliklerini yan uygulamalarını, sdk ları, birçok ekstra yazılımı ile en kapsamlı sürümüdür. 10 yazıcı ve sınırsız kullanıcı destekler. Printer sayısı ekstra lisansla artırılabilir. Bartender fiyatları, en ucuz bartender sürümleri , en iyi bartender fiyatları için bizi arayıp mutlaka fiyat almalısınız. Bartender fiyat kampanyalarımız ve kampanyalı ucuz bartender fiyatları için hemen arayın…