(0216) 390 1631

Email / Destek

Kuşe Etiket

Kuşe Etiket

4.7 puan 295 oy üzerinden

Ürün Açıklaması

Kuşe etiket nedir? (Coated Label) Üst yüzeyi parlatılarak kaplanmış kağıdın yapışkan ve taşıyıcı laminasyonu ile elde edilir. Kağıt bazlı etiketler arasında en çok tercih edilen üründür. Üst yüzeyi parlak olduğu için daha görsel etiket çıktıları alınabilir. Farklı uygulamalar için farklı gramajlarda ve yapışkan özelliklerinde üretilir. Kuşe etiket fiyatları ana üretici firmaya göre değişlikler gösterir. En iyi performansı almak tamamen fiyatla alakalıdır. Ucuz olan ürünlerden kalite beklentisi içerisine girmek yanlış olur.

Firmamız dünyadaki tüm barkod yazıcılarla uyumlu çalışabilecek yapışkanlı kuşe etiketler üretmektedir. Zebra barkod yazıcılarla uyumlu kuşe etiketler, argox yazıcılarla uyumlu kuşe etiket, toshiba yazıcı için kuşe etiket, tsc yazıcı için kuşe etiket, avery etiket makinası için vb. diğer etiket makinaları için orjinal kuşe etiketler üretmekteyiz. Orjinal kuşe kağıtlar ( coated paper ) avrupanın büyük kağıt üreticileri tarafından üretilmektedir.

Kuşe etiketler koli üzerlerinde ürün üzerinde veya ambalaj üzerinde görebilirsiniz. Bir çok alıcının kuşe etiketi tercih etmesi fiyatından kaynaklanmaktadır. Türkiye genelinde kuşe etiket çok büyük miktarlarda üretilir ve hemen hemen her ile sevkiyatı yapılır.

Kuşe etiket beyaz baskısız boş olarak yada farklı renklerde olabilir. Örneğin altın renginde gold kuşe etiketler yada gümüş renginde silver kuşe etiketler yada sarı zemin baskılı kuşe yeşil zemin baskılı, turuncu zemin baskılı olarak satın alabilirsiniz. Baskılı kuşe etiket yaptırmak yada kuşe etiket tasarımı yaptırmak için yine bizden destek isteyebilirsiniz. Kendinden yapışkanlı kuşe etiket (self adhesive material) olduğu gibi yapışkansız etiketlerde mevcuttur.

Genel olarak ribon baskısı ile etiket makinalarında baskı alınır fakat matbaa makinalarında 12 renk baskı alınabilir. Termal etikete göre üzerindeki baskılar daha kalıcıdır yine de ısıdan ve nemden korumak gerekir.

En iyi ve en kaliteli kuşe etiketi en uygun fiyata almak için yüksek adetlerde sipariş vermelisiniz. Kodmark Etiket Ltd. Şti. olarak A+++ kalite de ürettiğimiz kuşe ürünler ile sorunsuz etiketleme yapabileceksiniz. İmalatçı firmaların en büyük problemi stabil ürün tedarik edememeleri kaynaklıdır. Kodmark müşterileri için 1milyon metrekare üzerinde tampon ürün stoğu bulundurmaktadır. Üretiminin %70 ni yurtdışına ihraç eden Kodmark Etiketten Gmbh başarılı satış operasyonları yürütmektedir. En üst düzeyde müşteri memnuniyeti bildirimleri alarak sektörde uzun yıllar hizmet vermeyi hedeflemiştir.

Kaynaklar:
gebze kuşe etiket üretici firmalar
bursa kuşe etiket imalatı
istanbul kuşe etiket en uygun fiyat
çorlu yapışkanlı kuşe
çerkezköy baskısız kuşe yapışkanlı
edirne en iyi kuşe
yalova etiket matbaa kuşe yapışkansız
bursa vellum mat label
balıkesir etiket distribütör firma
Türkiye’nin en büyük etiketçisi
Türkiye’nin en iyi etiketçi firmaları
en büyük etiket firması
Türkiye etiket kullanımı haritası
izmir kuşe etiket ihracatçıları
denizli kuşe etiket fiyatları
denizli termal etiket kırtasiye ofisleri